Skip to main content
Otváracie hodiny: PO – PI: 09.00 – 19.00, SO – NE: 10.00 – 17.00

elektro

SWISS 

KONTAKT
OTVÁRACIE HODINY
  • Po – Št: 08:00 – 17:00

  • Pi: 08:00 – 14:30

Sme spoľahlivý partner

SWISS sme založili v roku 2001. V tom čase sme boli prvý nezávislý servisný partner pre zariadenia HP na Slovensku. Odvtedy však už uplynulo veľa času a my sme sa na našej ceste posunuli ďalej.

Dnes spolupracujeme prakticky so všetkými poprednými svetovými značkami v oblasti IT. Naše služby tiež využívajú aj najväčší predajcovia IT zariadení z ČR a SR. Vieme splniť ich vysoké nároky na dodávané služby a ako autorizovaný značkový servis špičkových výrobcov, im garantujeme najvyššiu kvalitu.

Profesionálne služby však neposkytujeme iba „veľkým“ zákazníkom. Sme tu pre všetkých a rovnako zodpovedne pristupujeme aj k objednávkam od jednotlivcov. Je pre nás naozaj dôležité, aby ste boli s našimi službami spokojní.

Všetky naše partnerstvá sú vybudované na dlhodobých vzťahoch, osobnom prístupe a vzájomnej dôvere.

Uvedené sa nám darí najmä preto, že vieme čo robíme:

1. Autorizovali nás najväčšie značky sveta
Je to pocta, ale aj záväzok. Všetci výrobcovia nás pravidelne auditujú. Vďaka tomu máte vždy istotu, že dostanete kvalitnú službu podliehajúcu prísnym kritériám výrobcu.

2. Všetko zvládneme urobiť u nás
Nič nikam neposielame. Vašu objednávku vybavíme priamo v našom servise. Zvládneme každý typ opravy a ušetríme vám kopec času.

3. Robíme to, v čom sme skutočne dobrí
Vieme v čom sme najlepší a držíme sa svojho „remesla“. Od začiatku až doteraz riešime iba servis. Máme vyškolených špecialistov nielen na jednotlivé značky, ale aj na konkrétne typy produktov.

4. Používame iba originálne súčiastky a náhradné diely
Originálu sa nič nevyrovná. Neoriginálne diely neautorizované výrobcom, môžu vaše zariadenie vážne poškodiť. U nás máte istotu, že sa vám niečo také nikdy nestane.


KORZO – Bratislava Shopping Park

Otváracie hodiny

PO - PI: 09.00 - 19.00
SO - NE: 10.00 - 17.00

Adresa

Pestovateľská 13
821 04 Bratislava


Podrobné informácie k Ochrane osobných údajov.

© KORZO – Bratislava Shopping Park