Otváracie hodiny: PO – PI: 09.00 – 19.00, SO – NE: 10.00 – 17.00

služby

WASHMAN

KONTAKT
OTVÁRACIE HODINY
  • Po-Pi: Nonstop

  • So-Ne: Nonstop

WASHMAN OC KORZO

Moderná ručná bezdotyková autoumyváreň poskytuje komfortné umytie vozidla za pomoci vysokotlakovej trysky, bez použitia kief a špongie. Ide o maximálne šetrnú, efektívnu a rýchlu údržbu čistoty auta. Na výber je päť čistiacich programov. Výhodou bezdotykového umývania je, že nedochádza k mechanickému kontaktu s povrchom automobilu, vďaka čomu je vozidlo dokonale umyté, bez šmúh a akýchkoľvek náznakov poškodenia laku.
 
Čo je to ručné bezdotykové umývanie?

Ide o umývanie vozidla pomocou vysokotlakovej trysky, bez použitia kief a špongie. Ide o maximálne šetrnú, efektívnu a rýchlu údržbu čistoty auta..
Ako prebieha samotné umývanie?

Každé umývanie začína vhodením mince do zariadenia. Na displeji zariadenia sa vám zobrazí počet tzv. Impulzov, ktorý zodpovedá celkovej sume vhodených mincí. Následne si vyberiete jeden z piatich čistiacich programov.

Aké sú výhody bezdotykového umývania?

Bezkonkurenčnou výhodou tohto typu umývania je, že nedochádza k mechanickému kontaktu s povrchom automobilu, vďaka čomu bude vaše auto nielen dokonale umyté, ale aj bez akýchkoľvek náznakov poškodenia laku.
Čo sú to impulzy?

Impulzy sú časové úseky, ktoré sa po zvolení jedného z piatich čistiacich programov začnú odrátavať. Počet impulzov sa zobrazuje na prístroji a vy máte prehľad o tom, koľko času vám zostáva do ukončenia umývania alebo kúpy ďalších impulzov.

Aké možnosti platenia mám?

Okrem platby mincami môžete platiť aj bezkontaktnou kartou alebo použiť špeciálny dobíjací kľúč. Je len na vás, ktorý spôsob platenia vám vyhovuje viac. Tarifikácia je sekundová, a tak za každých 0,50 € dostanete 50 sekúnd na umývanie.


KORZO – Bratislava Shopping Park

Otváracie hodiny

PO - PI: 09.00 - 19.00
SO - NE: 10.00 - 17.00

Adresa

Pestovateľská 13
821 04 Bratislava


© KORZO – Bratislava Shopping Park