Skip to main content
Otváracie hodiny: PO – PI: 09.00 – 19.00, SO – NE: 10.00 – 17.00

nábytok

DANKÜCHEN

KONTAKT
OTVÁRACIE HODINY
  • Po – Pi: 09:00 – 19:00

  • So: 10:00 – 17:00

Sme kuchynské štúdio v Bratislave a Trnave, ktoré ponúka najpredávanejšie rakúske kuchyne značky DANKÜCHEN – kuchyne s 50-ročnou históriou.

Prinášame Vám 100%-nú rakúsku kvalitu od výrobcu, ktorý vie, že zákazníci si  cenia vysokú kvalitu materiálov, jedinečný servis a dizajn. Ponúkame Vám najlepší pomer kvality a ceny na trhu. Prevedieme Vás od počiatočného návrhu kuchyne, cez zameranie, výber doplnkov až po montáž

Poskytneme Vám kompletné služby pri zariaďovaní kuchyne:

Návrh kuchyne

Navrhneme Vám viaceré riešenia Vašej kuchyne od základného rozmiestnenia skriniek, cez materiálové a farebné riešenia, kuchynské spotrebiče až po osvetlenie a doplnky.

3D vizualizácia

Jednotlivé riešenia Vám odprezentujeme vo vysokokvalitnej 3D vizualizácii.

Inštalačné výkresy

Poskytneme Vám k dispozícii presne okótované výkresy rozvodov elektriny, plynu a vody. Vaši majstri Vám podľa nich jednoducho pripravia jednotlivé zásuvky, káble, pripojenia na vodu a odpad presne podľa potrieb budúcej kuchyne.

Zameranie interiéru

Priestor budúcej kuchyne zameriame a návrh kuchyne upravíme na milimeter presne.

Poradenstvo pri výbere kuchynských elektrospotrebičov

U nás si môžete vybrať zo širokého sortimentu elektrospotrebičov, pričom Vám podľa Vašich požiadaviek poradíme, ktoré sú pre Vás najvhodnejšie.
Vybrať si môžete napríklad zo značiek Bosch, Siemens, Elica, Miele, AEG, Electrolux, Whirlpool .

Doplnky

Vaša kuchyňa by nebola úplná bez množstva nevyhnutných doplnkov. Ponúkneme Vám drezy, batérie, odpadkové koše alebo príborníky renomovaných značiek, napr. Blanco, Franke, Teka a mnohých ďalších. Ak Vás oslovili luxusné materiály pracovných dosiek a zásten, nájdete u nás bohatý výber umelých alebo prírodných kameňov (Corian, Silestone, žula)

Montáž

Vašu kuchyňu Vám namontuje profesionálny tým stolárskych majstrov. Na požiadanie Vás skontaktujeme s inštalatérmi a certifikovanými servisnými pracovníkmi, ktorý Vám zapoja umývačku riadu, drez a varný panel.

Viac informácii nájdete na stránkach: www.luxdan.sk a www.vozar-kuchyne.sk


KORZO – Bratislava Shopping Park

Otváracie hodiny

PO - PI: 09.00 - 19.00
SO - NE: 10.00 - 17.00

Adresa

Pestovateľská 13
821 04 Bratislava


Podrobné informácie k Ochrane osobných údajov.

© KORZO – Bratislava Shopping Park